Meghívó

2018. április 10., 17:56

Intézetigazgató pályázat véleménynyílvánítás

Tisztelt Oktatók, Kutatók!

A Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar vezetésének kezdeményezésére 2018 februárjában Rektor Úr intézetigazgatói pályázatot írt ki a Természettudományi Kar Biológiai Intézetébe.

A meghirdetett intézetigazgatói megbízás betöltésére Dr. Molnár László, egyetemi docense, az Intézet jelenlegi Intézetigazgatója nyújtotta be pályázatát.

Az egyetem szabályzatának megfelelően a Biológiai Intézet oktatói-kutatói testülete véleményt nyilvánít a beérkezett pályázattal kapcsolatban.

Az oktatói- kutatói testület ülésének ideje: 2018. április 18. (szerda) 13:00 óra

Az ülés helye: E/331. előadó

Az ülés menete:

1. Pályázó ismerteti a pályázatát (10 perc)

2. Oktatói/kutatói testület kérdései a pályázóhoz (10 perc)

3. Bizottság elnöke ismerteti a Bizottsági véleményét (5 perc)

4. Szavazatszámláló bizottságra javaslat

5. Szavazás

6. Eredmény ismertetése

A Bizottság elnöke: Dr. Erostyák János, kapcsolati dékánhelyettes

A Bizottság tagjai: Dr. Geresdi István, egyetemi tanár; Dr. Hernádi István, egyetemi docens

A beérkezett részletes pályázat anyag megtekinthető a PTE TTK Dékáni Hivatalban (A/227).